The Future is Data Przyszłość to dane - zaproszenie na konferencję - SMART

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów - The Future is Data Przyszłość to dane w dniu 9 listopada br. (online)

Głównym tematem jest zarządzanie danymi i ich wymiana, także w kontekście inicjatyw UE. Konferencja będzie również  okazją do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie zwiększania dostępności danych publicznych oraz ich ponownego wykorzystywania.

W trakcie konferencji poruszone będą m.in. następujące tematy: Data Governance Act - nowe modele wymiany danych, efekty projektu Otwarte Dane Plus, otwarte dane na rzecz rozwoju AI.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz polskich i zagranicznych ekspertów.

Transmisja z konferencji rozpocznie się na stronie https://dane.gov.pl/pl/promotion/the-future-is-data-przyszosc-to-dane-2021 w dniu 9 listopada o godz. 10.00. Okno transmisji będzie dostępne w dniu konferencj

  • fundusze-europejskie
  • rzeczpospolita-polska
  • ministerstwo-rozwoju-i-technologii
  • unia-europejska