Założenia do metodyki audytu GOZ wypracowane przez Grupę Roboczą ds. GOZ - SMART

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zespół ekspercki złożony z członków zespołu ds. KIS 7 GOZ (podgrupa zadaniowa ds. audytu GOZ) przygotował materiał pn. „Założenia do metodyki audytu GOZ”.

W zamyśle autorów prezentowane założenia wspomogą wypracowanie narzędzia, które ułatwi przedsiębiorcom ocenę podejmowanych działań i przegląd własnych procesów pod kątem elementów związanych z gospodarką obiegu zamkniętego, co przyniesie wymierne korzyści ekonomiczne i środowiskowe.

Wypracowane założenia powinny także ułatwić proces klasyfikacji przedsięwzięć ubiegających się o wsparcie z różnych programów i instrumentów wsparcia. Podmiotami potencjalnie zainteresowanymi są w tym wypadku Instytucje Zarządzające lub Pośredniczące w dystrybucji środków dotacyjnych, tj.: PARP, NCBiR, BGK czy NFOŚiGW oraz inne w zależności od wskazania, w tym instytucje regionalne.

Założenia do metodyki audytu GOZ - pdfPOBIERZ1.03 MB

 

  • fundusze-europejskie
  • rzeczpospolita-polska
  • ministerstwo-rozwoju-i-technologii
  • unia-europejska