Europejski Tydzień Regionów 2019 w Brukseli – rejestracja otwarta - SMART

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Europejski Tydzień Regionów jest corocznym wydarzeniem skupiającym osoby związane z rozwojem regionalnym oraz lokalnym. Skierowany do polityków i urzędników na szczeblach od lokalnego do europejskiego oraz do reprezentantów prywatnych firm i badaczy polityki, jest świetną okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń w napędzaniu rozwoju ekonomicznego regionów, współpracy międzyregionalnej, wspierania innowacyjności oraz rozwijania społeczności lokalnej.

Tematy prezentacji oraz paneli eksperckich to na przykład strategie międzyregionalne w przechodzeniu na czyste źródła energii, zacieśnianie współpracy i radzenie sobie z podziałem miedzy miastami i wsiami, wspieranie rozwoju inteligentnych miast (smart cities) oraz inteligentne specjalizacje i współpraca międzynarodowa w ramach innowacyjnych projektów.

Wydarzenie odbędzie się w Brukseli w dniach 7-10 października 2019. Zapisy dla uczestników są otwarte do 27 września.

Więcej informacji, pełny program oraz formularz rejestracyjny można odnaleźć na stronie wydarzenia

  • fundusze-europejskie
  • rzeczpospolita-polska
  • ministerstwo-rozwoju-i-technologii
  • unia-europejska